امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شیفت های دوره ای در نرم افزار حضوروغیاب وینا نسخه پایه
#1
در آخرین آپدیت این نرم افزار (96/3/9) گزینه ای به نام "گروه ها / شیفت ها" به قسمت دسترسی های سریع نرم افزار اضافه شد. در این فرم امکان تغییر شیفت در بازه ای مشخص امکان پذیر شده است.
مثلا در ماه مبارک رمضان ممکن است در ساعت های موظفی تغییراتی را  داشته باشید که میخواهید برای این یک ماه تمامی گزارش ها طبق این شیفت تنظیم شوند. 

مراحل زیر را برای تغییر شیفت دوره ای انجام دهید:

1️⃣ در قسمت دسترسی های سریع گزینه "گروه ها / شیفت ها" را انتخاب نمایید یا از طریق منوی "تنظیمات اولیه" گزینه "ثبت گروه کاری" را انتخاب نمایید (shift+F3)

2️⃣ در فرم ثبت گروه کاری، گروه های کاری تعریف شده نمایش داده می شود . در صورتی که گروه کاری مورد نظر شما از قبل تعریف نشده است آن را تعریف نمایید. 
مثلا برای تعریف گروه کاری "ماه رمضان"، در قسمت "کد گروه"  کدی را به این گروه اختصاص دهید و در قسمت نام  گروه "  نام مورد نظر را تایپ نمایید( مثلا ماه رمضان).  و دکمه "ثبت" را جهت ایجاد این گروه کاری کلیک نمایید.

✳️ با تعریف گروه کاری جدید شما باید ساعت موظفی این گروه را برای تمامی روزهای هفته تنظیم نمایید. برای این کار پس از انتخاب گروه "ماه رمضان"در قسمت پایین فرم، گزینه"تعیین ساعت موظفی" را انتخاب تا فرم  مورد نظر برای تعیین ساعت های موظفی جدید باز شود. حال بایستی برای گروه کاری جدید، ساعت های موظفی را ثبت نمایید. پس از ثبت کامل ساعت ها، گزینه "خروج" را کلیک نمایید تا به فرم اصلی باز گردید.

3️⃣ حال برای تغییر گروه کاری گزینه "شیفت های دوره ای" که در پایین فرم قرار دارد را انتخاب نمایید.

4️⃣ فرم  "شیفت های دوره ای و موقت" برای شما نمایش داده می شود.

❇️ "از پرسنل شماره" و " تا شماره" : در این دو قسمت در صورتی که کد پرسنلی افرادی که میخواهید گروه کاری آنها را تغییر دهید پشت سرهم باشد می توانید کد ابتدا و انتها را وارد نمایید در صورتی که کد پرسنل پشت سرهم نباشد و یا تنها یک فرد را بخواهید شیفت کاری  آن را تغییر دهید می بایست کد فرد را در دو فیلد تکرار کنید.

❇️ "از تاریخ" و " تا تاریخ": در این دو فیلد بازه تاریخی ابتدا و انتهای شیفت را وارد نمایید( مثلا برای ماه رمضان از تاریخ 96/3/6 تا تاریخ 96/4/4 )

❇️ "عضور گروه" : در این قسمت گروه کاری که میخواهید پرسنل یا پرسنل های مورد نظر خود را به آن انتقال دهید را انتخاب نمایید.

در آخر دکمه "ثبت" را جهت تایید کلیک نمایید تا افراد مورد نظر به گروه کاری جدید تغییر شیفت پیدا کنند.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان