امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت کاربر جدید در دستگاه s200
#1
Wink 
برای ثبت کاربر براي تعریف کاربر جدید در دستگاه  باید ابتدا وارد قسمت تعریف افراد شویم.
حال مراحلی که باید طـی مـی شـود تـا یـک فـرد درون دستگاه معرفی گردد را توضیح می دهیم. 
با وارد شدن به قسمت ثبت کاربر دو مورد پیش چشممان مشاهده می شود. 
ثبت  کارتRFID :
 در این قسمت ما می توانیم شخص مورد نظر را از طریق کارت بـه دستگاه بشناسانیم. به این ترتیب که با زدن دکمـه ok وارد ایـن قسـمت شـوید. حـال دستگاه یک شناسه جدید را به شما نشان می دهد. شناسه براي ما بسیار حائز اهمیـت است. چون در واقع این شناسه همان کدي است که باید فرد را با آن کد درون نرم افزار حضور غیاب نیز معرفی نماییم. بنابراین دقت نمایید براي هر کارت چـه شناسـه اي بـه  آن اختصاص داده ایم. با تایید شناسه، دستگاه از شما درخواست می کند که که کـارتی را که می خواهید به آن شناسه اختصاص دهیـد را ارائـه نماییـد. ID موجـود در کـارت توسط دستگاه خوانده می شود. بعد ما با بازدن دکمه ok و ذخیره کردن آن کـد بـراي فرد مورد نظر می توانیم فرد را در دستگاه تعریف کنیم.
(نکته: هر کارت را می تـوان در دستگاه تنها براي یک کد استفاده کرد در صورت استفاده براي دو کد متفاوت دسـتگاه به ما پیغام خطا می دهد.)
مورد بعدی  
ثبت کلمه عبور : 
در ایـن قسـمت مـا مـی تـوانیم فـرد مـورد نظـر را از طریـق کلمـه عبورpassword به دستگاه معرفی کنیم به این ترتیب که با زدن دکمه ok شناسه فرد به طور خودکار توسط دستگاه آورده می شود ولی ما نیز می تـوانیم آنـرا تغییـر دهیم. بعد دکمه ok را فشار داده کلمه عبور را زده و باز ok را می زنیم و تکـرار کلمـه عبور را وارد می نماییم و مجددا توسط دکمه ok آنرا تایید می کنیم. بـه ایـن ترتیـب شخص مورد نظر می تواند توسط کلمه عبور خود حضور وغیاب خور را ثبت کند. جهت این امر ابتدا کد(شناسه)خود را زده بعد دکمه ok را فشار می دهد سـپس کلمـه عبـور خود را وارد کرده و با دکمه ok آن را تایید نماید.


فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)
   
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان